OBAVIJEST KOMISIJE O OBUSTAVI POLAGANJA

Dragi kandidati, ovom prilikom želimo da vas obavijestimo da je zbog pogoršane epidemiološke situacije došlo do određenih promjena kada je riječ o odvijanju procesa koji se odnose na polaganje vozačkog ispita.

Naime, zbog zdravstvenih problema u Komisiji za polaganje vozačkih ispita, uzrokovanih trenutnom epidemiološkom situacijom, usljed koje su pojedini članovi Komisije za polaganje vozačkih ispita stavljeni u izolaciju, zbog Covid-19 virusa, obustavlja se polaganje ispita iz:

  • poznavanja propisa o bezbjednosti saobraćaja na putevima,
  • poznavanja prve pomoći i
  • upravljanja motornim vozilom.

Obustava polaganja se odnosi na periodu od 09. 04. 2021. godine.    

Nastavak polaganja ispita iz navedenih oblasti očekuje se nakon normalizacije zdravstvenog stanja u Komisiji za polaganje vozačkih ispita, o čemu ćete biti blagovremeno obaviješteni.

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na broj telefona 033 221 244 ili na e-mail info@autoskolatica.ba.