LAKŠE NE MOŽE NIKAKO: DO VOZAČKE ZA 50 KM MJESEČNO

Razmišljate o polaganju vozačkog ispita i tražite najjednostavniji način plaćanja istog? Autoškola TICA vam pruža mogućnost plaćanja na rate.  Naučite tajne vještine vožnje, pri tome čuvajući svoj i živote drugih učesnika u saobraćaju.

Za sve buduće vozače sa područja Kantona Sarajevo, autoškola TICA je odlučila da vam pojednostavi put do vozačke dozvole uz mogućnost plaćanja na rate, za svega 50 KM mjesečno. Broj prijava je ograničen. Izvršite rezervaciju OVDJE ili nas kontaktirajte na broj 033 221 244.

Autoškola TICA je osnovana 1997. godine. Fokusirani smo da vas, koji se odlučite u svoj novčanik staviti vozačku dozvolu, učinimo sigurnim na cesti. Hiljade zadovoljnih vozača su dokaz našeg predanog rada. Mi ne želimo biti samo mjesto gdje ćete učiti da vozite. Želimo da budemo mjesto gdje će vam vožnja postati zadovoljstvo, gdje će vam obuka biti zabavna, a polaganje vozačkog ispita formalnost koju ćete uspješno obaviti sa osjećajem da ste ovladali vještinom vožnje.