AKCIJSKA PONUDA: OSTVARI UŠTEDU OD 100 KM

Ukoliko vam je cilj da uđete u tajne vještine vožnje i na putu budete sigurni u svoje poteze, čuvajući svoj i živote drugih učesnika u saobraćaju, onda je autoškola TICA prava adresa za vas.

Za sve buduće vozače sa područja Kantona Sarajevo, autoškola TICA je pripremila cijenu polaganja vozačkog ispita u iznosu od 950,00 KM za gotovinsko plaćanje. Akcija traje od 15.12. do 31. 1. 2021. godine. Izvršite rezervaciju OVDJE ili nas kontaktirajte na broj 033 221 244.

Autoškola TICA je osnovana 1997. godine. Fokusirani smo da vas, koji se odlučite u svoj novčanik staviti vozačku dozvolu, učinimo sigurnim na cesti. Hiljade zadovoljnih vozača su dokaz našeg predanog rada. Mi ne želimo biti samo mjesto gdje ćete učiti da vozite. Želimo da budemo mjesto gdje će vam vožnja postati zadovoljstvo, gdje će vam obuka biti zabavna, a polaganje vozačkog ispita formalnost koju ćete uspješno obaviti sa osjećajem da ste ovladali vještinom vožnje.