OBAVIJEST ZA KANDIDATE

Uslijed novih naredbi Kriznog štaba Ministarstva zdravstva Kantona Sarajevo došlo je do promjene termina polaganja ispita iz upravljanja motornim vozilom. Obavijest Komisije za polaganje vozačkih ispita Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo, prenosimo vam u cijelosti:

“Poštovani, obavještavamo Vas da je usljed naredbe Kriznog štaba Ministarstva zdravstva Kantona Sarajevo, 13. 03. 2021. godine (subota) neradni dan. Kandidati, koji su prijavljeni za polaganje ispita iz upravljanja motornim vozilom, za taj dan, ispitat će se u ponedjeljak, 15. 03. 2021. godine, prema napravljenom rasporedu.

Ukoliko kandidati nisu u mogućnosti polagati ispit iz upravljanja motornim vozilom u ponedjeljak, potrebno je da se jave na broj telefona 033/279-259, kako bi dogovorili neki drugi termin.”

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na broj telefona 033 221 244 ili na e-mail info@autoskolatica.ba.